Релокація бізнесу – спосіб поновлення роботи підприємств у безпеці

22 вересня 2022
✅ Релокація бізнесу – спосіб поновлення роботи підприємств у безпеці
У рамках проєкту надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам, започаткованого Державна служба України з питань праці та Львівською обласною військовою адміністрацією, посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представником двох релокованих підприємств: ТзОВ «Снек Трейд Юей» Київської області, що провадить діяльність з виробництва сухарів та печива, виробництва борошняних кондитерських виробів, тортів, тістечок, пирогів та бісквітів, призначених для тривалого зберігання; ТзОВ «Ультра Пласт» із м. Харків, що провадить діяльність з виробництва взуття.
➡️ Посадовцями надано консультаційну та інформаційну допомогу керівнику релокованого підприємства, акцентовано увагу на дотриманні чинного законодавства, організації трудових відносин в умовах воєнного стану.
🤝 Під час заходу наголошено на подальшій превентивній роботі ГУ Держпраці у Львівській області, котра полягає у консультативній підтримці роботодавців в межах визначених повноважень.
❗️ Посадовцями ГУ Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-розяснювальну роботу з представниками 55-и релокованих підприємств з різних міст, що провадять діяльність у сферах різних галузей з квітня 2022 року.
📲 Створення нових робочих місць, з використанням задекларованої праці, є шляхом до вільної, незалежної, економічно сильної держави. Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутись до ГУ Держпраці у Львівській області: за тел. (032) 235 48 42 та (067) 925 84 33;
на сторінці у Facebook: