Релокація бізнесу – спосіб поновлення роботи підприємств у безпеці

12 жовтня 2022
✅ Релокація бізнесу – спосіб поновлення роботи підприємств у безпеці
🤝 Сьогодні, у рамках проєкту надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками ТзОВ «Ключі здоров’я», релокованого підприємства з Харківської області, яке спеціалізується на пакуванні чаю, виробництві харчових добавок та інших харчових продуктів.
➡️ Посадовцями надано консультаційну та інформаційну допомогу керівнику релокованого підприємства, акцентовано увагу на дотриманні чинного законодавства, організації трудових відносин в умовах воєнного стану.
🤝 Під час заходу наголошено на подальшій превентивній роботі ГУ Держпраці у Львівській області, котра полягає у консультативній підтримці роботодавців в межах визначених повноважень.
📣 Створення нових робочих місць, з використанням задекларованої праці, є шляхом до вільної, незалежної, економічно сильної держави. Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутись до ГУ Держпраці у Львівській області:
за тел. (032) 235 48 42 та (067) 925 84 33;
на сторінці у Facebook