«Виходь на світло!» – 40 956 працівників дізналось від інспекторів Головного управління Держпраці у Львівській області про переваги офіційного працевлаштування
12 жовтня 2022![☀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
Інспекторами ГУ Держпраці у Львівській поінформовано роботодавців про ризики і наслідки використання незадекларованої праці, відвідано 5 027 суб’єкти господарювання регіону працівників. За результатами інформаційно-роз’яснювальної роботи з 01.07.2022 працевлаштовано 13 166 осіб, що становить приріст у 6,11 % .
Інформаційна робота – це зручна нагода для громадян проконсультуватися у посадовців Управління Держпраці з актуальних питань та отримати змістовні відповіді.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)