✅ Релоковані підприємства Львівщини

22 серпня 2022
Сьогодні, у рамках проєкту надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам, започаткованого Державна служба України з питань праці та Львівською обласною військовою адміністрацією, посадовцями Головне управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівником релокованого підприємства із Сєвєродонецька, Луганської області – ФОП Широкова Ольга Віталіївна, що здійснює діяльність у сфері швейного виробництва.
Під час зустрічі надано змістовну відповідь з питань:
? призупинення трудового договору;
? укладення трудового договору та оплата праці за сумісництвом;
? зміни до ст. 29 КЗПП в частині визначення переліку інформації, про яку до початку роботи роботодавець зобов’язаний в узгоджений з працівником спосіб поінформувати працівника та імплементації норм Директиви (ЄС) 2019/1152 Європейського Парламенту і Ради від 20 червня 2019 року про прозорі та передбачувані умови праці.
? У ході зустрічі, посадовцями ГУ Держпраці у Львівській області поінформовано щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці і загальнообов’язкового державного соціального страхування, організації трудових відносин в умовах воєнного стану, які регламентуються Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» №2136-IX від 15.03.2022 р..
➡️ Акцентовано увагу на подальшій превентивній роботі ГУ Держпраці у Львівській області, котра полягає у консультативній підтримці роботодавців в межах визначених повноважень. Створення нових робочих місць, з використанням задекларованої праці, є шляхом до вільної, незалежної, економічно сильної держави. Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутись до ГУ Держпраці у Львівській області:
за тел. (032) 235 48 42 та (067) 925 84 33;
e-mail: dsp@lviv.dsp.gov.ua;
на сторінці: https://www.facebook.com/dsp.lviv/
? Рекомендовано користуватися сервісом «Інтерактивний інспектор», порталом www.pratsia.in.ua, сайтом Держпраці та нашою сторінкою у Facebook