Роман Чернега: Впровадження єдиної інформаційно-аналітичної системи посилить ефективність роботи інспекторів праці

21 лютого 2018

У рамках проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», який реалізовує Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці, Голова Держпраці Роман Чернега провів робочі зустрічі з міжнародним консультантом Мануелем Карбахо Аміго – радником з питань ІС  Інспекції праці (Міністерство праці та соціальної безпеки), Іспанія, а також представниками МОП.  Зокрема, в обговореннях взяли участь Антоніу Сантуш – менеджер зазначеного Проекту та Софія Литвин – національний координатор Проекту.

Основною темою обговорення стало удосконалення та модернізація системи управління інформацією, яка використовується працівниками Держпраці.

«Держпраці постійно удосконалює ефективні механізми роботи інспекторів праці, однією з яких є впровадження єдиної інформаційно-аналітичної системи. Ми цінуємо досвід роботи у цьому напряму, і проаналізуємо кожну пропозицію міжнародних експертів, які впровадили подібні системи у своїх країнах», – наголосив Голова Держпраці,  звертаючись до Мануеля Карбахо Аміго.

Також Голова Держпраці акцентував на важливості подальшої інтеграції ІС Держпраці з інформаційними системами Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби, з метою налагодження конструктивного діалогу та стабільної роботи відомств, які покликані працювати на користь громадян.