Семінар для працівників відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради щодо дотримання вимог безпеки перед початком опалювального періоду та під час його проходження

14 листопада 2023
✅Семінар для працівників відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради щодо дотримання вимог безпеки перед початком опалювального періоду та під час його проходження.
?Відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, перед початком опалювального періоду та під час його проходження для забезпечення безпечної експлуатації опалювального обладнання, яке використовується у закладах освіти, необхідно дотримуватись певних вимог.
?Зокрема, у закладі, де експлуатується система газопостачання власними силами, повинна бути створена газова служба, затверджено відповідне положення про газову службу та визначено особу, відповідальну за газове господарство.
❕Усі газопроводи і установки, що використовують газ, підлягають технічному обслуговуванню і ремонту у строки, зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання, приладів, апаратів з урахуванням місцевих умов експлуатації.
Технічне обслуговування необхідно здійснювати не рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт — не рідше ніж один раз на 12 місяців.
? Посилання на інформаційний портал www.pratsia.in.ua