Семінар для роботодавців на тему «Легалізація трудових відносин» у Миколаївській ТГ

15 вересня 2022
✅ Семінар для роботодавців на тему «Легалізація трудових відносин» у Миколаївській ТГ
➡️ За участю інспектора Головного управління Держпраці у Львівській області відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація трудових відносин», що провадять свою господарську діяльність на території Миколаївської ТГ з метою проведення інформаційно-роз‘яснювальної роботи щодо легалізації найманої праці. Охоплена аудиторія – 27 представників суб’єктів господарювання.
? Під час заходу акцентовано увагу на працевлаштуванні без оформлення трудових відносин: відсутності захисту при незаконному звільненні; позбавленість права на відпочинок та інших гарантій, закріплених трудовим законодавством. Погоджуючись на нелегальну працю, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу.
✅ Інспектором ГУ Держпраці надано відповіді на запитання присутніх. Незадекларована праця не лише завдає удару по обороноздатності країни у воєнний час, але й негативно впливає на кожного громадянина, зменшуючи рівень соціального захисту як нелегальних працівників, так і застрахованих осіб.
? Більше інформації з питань організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у  Facebook