Семінар-нарада на тему: «Забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту» на ТзОВ «Агробудсервіс»
13 жовтня 2022![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області проведено семінар-нараду на ТзОВ «Агробудсервіс», що провадить свою діяльність з добування піску, гравію, глин і каоліну.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Начальник кар’єру ТзОВ «Агробудсервіс» поінформувала присутніх про проведену роботу для стабілізації стану уступів та бортів, а саме: огородження небезпечних зон шляхом улаштування захисних валів на нижній площадці для перехоплення кусків породи у разі їх вивалу, формування призм упору нижніх ділянок бортів, зміну напрямку ведення гірничих робіт.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)