На Самбірщині відбувся семінар з питань легалізації виплати мінімальної заробітної плати та зайнятості населення

13 травня 2017

Днями у приміщенні  сесійної зали Самбірської районної ради відбувся інформаційно-консультативний семінар з питань легалізації виплати мінімальної заробітної плати та зайнятості населення.

У заході взяли участь головний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Мирон Лизан, представники райдержадміністрації, Самбірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області, Самбірського міськрайонного центру зайнятості, Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, роботодавці, спеціалісти підприємств, установ та організацій району.

У вступному слові перший заступник голови Самбірської РДА  Роман Біндас  підкреслив, що питання легалізації виплати заробітної плати знаходиться на контролі у  керівництва.

Представник ГУ Держпраці у Львівській області детально розглянув з учасниками семінару актуальні питання щодо призначення працівникам пільг та компенсацій за роботу в шкідливих та важких умовах праці, ознайомив зі змінами, які внесено в чинні нормативно-правові акти з питань атестації робочих місць за умовами праці тощо.

Особливу увагу звернув на забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.