Про безпеку на будівельних майданчиках йшлося під час семінару на ПАТ «Прикарпатбуд»

17 липня 2017

У п’ятницю, 14 липня, на ДП «БУ-47» ПАТ «Прикарпатбуд фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели семінар-нараду під час якої обговорили питання  праці,  промислової безпеки,  а  також запобігання травматизму.

 Це підприємство займається будівництвом житлових та нежитлових будівель.

  Під час семінар-наради присутніх ознайомлено з гарантіями, які отримує працівник після  укладення трудового договору. Окрім цього, наголошувалося на неприпустимості оформлення працівника на неповний робочий день, якщо він фактично працює повний робочий час

Окрему увагу було зосереджено на питанні охорони праці під час проведення будівельно-монтажних та вантажно-розвантажувальних робіт. Також фахівці розповіли про особливості експлуатації механізмів та вантажопідіймальних кранів.

При цьому вони наголосили на необхідності   забезпеченні працівників засобами індивідуального захисту та  проведенні навчання, інструктажу та перевірки знань з питань охорони праці працівників підприємства.

Разом з тим представники ГУ Держпраці обговорили  питання електробезпеки на виробничих базах, безпечного виконання робіт з електроінструментом та переносними світильниками.

 Серед іншого проведено аналіз нещасних випадків на аналогічних підприємствах.

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах  підвищеної небезпеки Станіслав Мілан ознайомив присутніх з вимогами безпеки під час зведення будівель. Зосередив увагу присутніх на безпечному виконанні робіт на висоті та робіт із застосуванням механізмів. Також він розповів про порядок дотримання норм щодо використання засобів колективного та індивідуального захисту.

Зазначимо, що фахівці ГУ Держпраці  проконсультували  працівників  щодо застосування норм законодавства про охорону праці та трудового законодавства, а також про пілотний  проект щодо подолання незадекларованої праці, який на Львівщині триває саме у галузі будівництва.