Про оплату за роботу в нічний, святковий, надурочний час та надання відпусток йшлося на семінарі у Моршині

31 липня 2017

У п’ятницю, 28 липня, у Моршинському міському центрі зайнятості відбувся семінар щодо легалізації робочих місць та  дотримання законодавства про працю.

У семінарі взяла  участь головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Сироїжко.

Передусім, фахівець ГУ Держпраці розповіла  про вимоги при оформленні трудових відносин. При цьому вона зосередила увагу на ознаках трудових відносин при яких  має бути укладений трудовий договір.

Окрім цього, Ольга Сироїжко поінформувала про випробування при прийнятті на роботу та окреслила правила  ведення табеля обліку робочого часу.

Разом з тим вона  розповіла про механізм надання основних та додаткових відпусток, оплату праці, зокрема оплату за роботу в нічний, святковий, надурочний час. Окрім цього, нагадала  роботодавцям про посилення  відповідальність за порушення законодавства про працю та  надала відповіді на питання, які цікавили підприємців.

Завершуючи, фахівець ГУ Держпраці зазначила, що у  громадській приймальні ГУ Держпраці, що знаходиться  за адресою м. Львів, вул. Валова, 31 або за конт. тел. 2354842, можна щоденно отримати фахову консультацію.