Семінар-нарада з працівниками ТзОВ «Авто-Лайн»

29 вересня 2015

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв`язку управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Львівській області Євген Сметанюк спільно з головним державним інспектором відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Львівській області Євгеном Морозом, провели семінар- нараду з працівниками ТзОВ «Авто-Лайн» , що знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Чайковського,3

У своєму виступі Євген Сгетанюк наголосив про необхідність посилення відомчого нагляду за дотриманням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт.

Розроблено додаткові організаційно-технічні заходи для зниження ризиків аварій, а також профілактики виробничого травматизму. Керівникам автоколон № 1; №2 рекомендовано жорстко дотримуватися вимоги статті 14 Закону України «Про охорону праці» «Правил дорожнього руху» в частині «дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перевезення пасажирів в громадському транспорті; знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, а саме «Правила з охорони праці на автомобільному транспорті», користуватися засобами колективного та індивідуального захисту». Надано консультацію та методичну допомогу в опрацюванні, побудові та функціонуванні СУОП.

Євген Мороз – проаналізував заходи, які застосовуються на підприємстві під час виконання робіт у діючих електроустановках підприємства й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані діючих електроустановок підприємства, їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці. Стан електрозахисних засобів, які експлуатуються енергослужбою підприємства.