Торгівля людьми – не міф, а реальність

07 вересня 2022
✋ Торгівля людьми – не міф, а реальність
Інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області провів інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання торгівлі людьми серед ВПО у м.Стебник.
❗️ Громадянам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією переїхали до нашого регіону, надано змістовну консультативну підтримку з питань протидії торгівлі людьми. ВПО перебувають у найбільш уразливому стані, яким можуть скористатись злочинці. Охоплена аудиторія – 65 осіб.
➡️ Під час поінформування інспектором було акцентовано увагу на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Надано відповіді на запитання осіб, що стосуються: укладення трудового договору, оплати праці, робочого часу та відпочинку, загальнообов’язкового державного соціального страхування, дотримання нормативно-правових актів з охорони праці, змін в законодавстві про працю під час дії воєнного стану.
? У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
? Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектор порекомендував шукати на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та на нашій сторінці у Facebook