«Виходь на світло!» – інформаційна кампанія для Стрілківської громади Самбірського району
07 вересня 2022
«Виходь на світло!» – інформаційна кампанія для Стрілківської громади Самбірського району
Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області проведено зустріч-обговорення з сільським головою Стрілківської ТГ та інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання в сфері торгівлі у межах населених пунктів Стрілківської громади Самбірського району.
Під час інформаційних візитів із сільським головою Стрілківської ТГ обговорено питання легалізації робочих місць в межах громади та погоджено розміщення публікацій на офіційному сайті Стрілківської ТГ, банерів і відеоролик «Виходь на світло!».
Суб’єктам господарювання роз’яснено про важливість декларування трудових відносини з найманим персоналом та наголошено, що тільки офіційне працевлаштування гарантує працівникам гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій, тощо.
Більше інформації з питань організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та на нашій сторінці у Facebook