Торгівля людьми – одне з найстрашніших порушень прав людини у сучасному світі. Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області надано консультативну допомогу для ВПО у м.Червоноград

17 жовтня 2022
✋ Торгівля людьми – одне з найстрашніших порушень прав людини у сучасному світі
Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області надано консультативну допомогу для ВПО у м.Червоноград. Охоплена аудиторія – 38 осіб.
📍 Під час заходу акцентовано увагу на питаннях протидії торгівлі людьми. Це явище порушує права людини, принижує її честь та гідність. Особливо зараз, ВПО перебувають в найбільш уразливому стані, яким можуть скористатись злочинці.
📲 У рамках інформаційної кампанії роздано листівки відповідної тематики з вказаними контактами відділів безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів в Україні, а також контакти посольств України у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині.
📣 Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці рекомендовано шукати на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у  Facebook