ТзОВ «Самбірська сонячна станція-2» перевірили на дотримання вимог з охорони праці

30 січня 2019

З 14 по 25 січня 2019 року посадовими особами Головного управління Держпраці у Львівській області проведено планову перевірку в ТзОВ «Самбірська сонячна станція-2».  Товариство  займається  виробництвом  сонячної електроенергії.   Під час перевірки проаналізували стан дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці , промислової безпеки та гігієни праці.                                                

Під час  перевірки інспектори виявили 17 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема встановлено, що не проводяться інструктажі з електробезпеки відрядженим працівникам. Працівникам, які зайняті на  роботах з екранними пристроями  не проведено  навчання і перевірку знань з питань охорони праці. Не пройшли навчання та перевірку знань з охорони праці, пожежної безпеки  та “Правил охорони праці на автомобільному транспорті” водії підприємства. Для них також не проводиться передрейсовий  медичний огляд.

За  допущення  порушень  до  адміністративної  відповідальності притягнуто  2  посадові  особи  ТзОВ  «Самбірська  сонячна  станція-2. Також рекомендовано заборонити водіям керувати транспортними засобами до усунення порушень. 

На підсумковому  засіданні за результатами планової перевірки, яке відбулося  з керівниками та інженерно-технічними працівниками  товариства, фахівці Головного управління обговорили виявлені  порушення, вказали  на недоліки та недопрацювання в роботі керівників та фахівців та роз’яснили важливість усунення виявлених порушень та створення безпечних умов праці на підприємстві.