У ГУ Держпраці розглянули плани розвитку робіт підприємств нафтогазовидобувної галузі на 2018 рік

06 лютого 2018
5 лютого під головуванням заступника начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрія Стецька за участю фахівців відділу нагляду у гірничодобувній промисловості відбувся розгляд виконання умов погодження планів розвитку робіт підприємств нафтогазового комплексу за 2017 рік та розгляд планів робіт на 2018 рік з питань охорони праці, промислової безпеки та надр.
Під час розгляду було заслухано представників 21 підприємства, які здійснюють видобуток вуглеводнів на території Львівської області. Вони поінформували про основні показники діяльності за 2017 рік,  розповіли про виконання  умов  погодження планів розвитку робіт на 2017 рік та повідомили про плани розвитку  на 2018 рік. 
При цьому підприємствам було наголошено на додержанні вимог законодавства і нормативно-правових актів з питань надр, охорони праці та промислової безпеки під час дослідно-промислової (промислової) розробки родовищ вуглеводнів. Також рекомендовано активізувати роботу з отримання актів гірничих відводів, погодження в Головному управлінні технологічних документів на промислову (дослідно-промислову) розробку родовищ, пробну експлуатацію свердловин, матеріалів на консервацію та ліквідацію свердловин. Крім того, представникам підприємств повідомлено що в 2017 році набули чинності “Правила розробки нафтових і газових родовищ”.
Разом з тим було розглянуто можливість проведення в структурних підрозділах підприємств, за участю фахівців Головного управління, превентивних заходів (семінар-нарад) з роз’яснення діючого законодавства і нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та надр.
За результатами розгляду у протоколі  будуть викладені умови погодження планів розвитку робіт на 2018 рік. Відтак підприємства зобов’язані щоквартально надавати в Головне управління інформацію про стан їх виконання, відповідно до зазначених у протоколі  термінів.