У Києві відбулися заходи до Всесвітнього дня охорони праці

02 травня 2019

26 квітня 2019 року Голова Держпраці Роман Чернега та посадовці Держпраці спільно з представниками Федерації профспілок України, Міжнародної організації праці, редакції журналу «Охорона праці», громадських організацій та діти – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» вшанували пам’ять загиблих на виробництві покладанням квітів до Меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний».

Згодом у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019», який проводиться вже восьмий рік редакцією журналу «Охорона праці» під патронатом Державної служби України з питань праці.

Вітаючи переможців, Голова Держпраці Роман Чернега наголосив на важливості формування у школярів свідомої позиції щодо значення здорових і безпечних умов праці, виховання культури безпеки праці та відповідальності у майбутніх працівників за власне здоров’я і життя.

Діти щиро раділи своїй перемозі, розповідали власні історії створення  малюнків та приймали цінні подарунки від спонсорів конкурсу.