У Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша проведено позапланово семінар-нараду

29 вересня 2015

На виконання доручення  Держпраці України від 06.08.2015року №2009/0/54-13/6/ДП-15 «Щодо попередження нещасних випадків і аварій у навчальних закладах», в рамках проведення превентивних заходів, працівниками Головного управління Держпраці у Львівській області головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Братюк А.І. та головним державним інспектором відділу контролю за додержанням трудового законодавства, зайнятості та інших нормативно-правових актів Філяк-Заставною Н.Л. в Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша проведено позапланово семінар-нараду та надано консультативно-методичну допомогу з питань дотримання законодавства про охорону праці , профілактики нещасних випадків і аварій у навчальному закладі, підготовки коледжу до роботи в осінньо-зимовий період, трудового законодавства .

В семінар-нараді прийняли участь заступник директора з навчальної роботи, працівники бухгалтерії, відділу кадрів, працівники навчальної частини, керівники відділів,                                         провідний інженер з охорони праці.

Головний державний інспектор Братюк А.І. ознайомила присутніх з станом травматизму в освіті, з характерними порушеннями , які мали місце під час нещасних випадків, наголосила на актуальності питань профілактики виробничого травматизму, підвищення відповідальності керівників навчальних закладів та працівників за дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, особливу увагу приділено питанню безпечного  функціонування навчального закладу в осінньо-зимовий період, забезпеченню моніторингу за технічним станом будівель і споруд коледжу.

Головний державний інспектор Філяк-Заставна Н.,Л. ознайомила присутніх із змінами в трудовому законодавстві, надала консультації з питань забезпечення права громадян на працю, порядок укладення трудового договору, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток, порядок нарахування індексації грошових доходів, адміністративна, кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю.

Головні державні інспектори відповіли на запитання присутніх.

коледж труша3 коледж труша2 коледж труша1 коледж труша