Проведено семінар-нараду Львівському національному академічному театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

29 вересня 2015

На виконання превентивних заходів працівниками Головного управління Держпраці у Львівській області головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Братюк А.І. та головним державним інспектором відділу контролю за додержанням трудового законодавства, зайнятості та інших нормативно-правових актів Сущиком А.В. з питань дотримання законодавства про охорону праці та трудового законодавства.

В семінар-нараді прийняли участь начальник служби охорони праці, працівники бухгалтерії, відділу кадрів, юридичного відділу, керівники структурних підрозділів, цехів та працівники театру.

Головний державний інспектор Братюк А.І. ознайомила присутніх з станом травматизму в галузі культури, з характерними порушеннями , які мали місце під час нещасних випадків, наголосила на актуальності питань безпеки на виробництві, профілактики виробничого травматизму, удосконаленні системи управління охороною праці, підвищення відповідальності роботодавця та працюючих за дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, особливу увагу приділено питанням проведення навчання, інструктажів з охорони праці, проведенню медоглядів, дотриманню правил безпечної експлуатації технологічного і механічного обладнання, сценічного комплексу, підйомних механізмів, механічного обладнання сцени, правил безпечної експлуатації електро та освітлювального обладнання, дотриманню вимог безпеки під час робіт на висоті.

Головний державний інспектор Сущик А.В. висвітлив питання трудового законодавства, зокрема, гарантії забезпечення права громадян на працю, порядок укладення трудового договору, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток, порядок нарахування індексації грошових доходів, адміністративна, кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю. Головні державні інспектори відповіли на запитання присутніх.

оперний