Проведено семінар-нараду та надано консультативно-методичну допомогу в Комунальній 5-й міській клінічній поліклініці м.Львова

29 вересня 2015

На виконання превентивних заходів працівниками Головного управління Держпраці у Львівській області головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Братюк А.І. та головним державним інспектором відділу контролю за додержанням трудового законодавства, зайнятості та інших нормативно-правових актів Меленюк Г.С проведено семінар-нараду та надано консультативно-методичну допомогу в Комунальній 5-й міській клінічній поліклініці з питань дотримання законодавства про охорону праці та трудового законодавства.

В семінар-нараді прийняли участь : заступник головного лікаря з медичної частини, заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності, провідний інженер з охорони праці, інспектор відділу кадрів, працівники бухгалтерії, голова профкому, завідуючі структурними підрозділами поліклініки, амбулаторій, старші медсестри.    

Під час заходу Головний державний інспектор Братюк А.І. ознайомила присутніх з станом травматизму в галузі медицини, з характерними порушеннями , які мали місце під час нещасних випадків, обговорено стан охорони праці в поліклініці, заходи профілактики виробничого травматизму. Наголошено необхідності неухильного дотримання правил безпечної експлуатації медичної техніки її сервісне обслуговування, правил безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, правил безпечної експлуатації рентгенодіагностичного обладнання, правил безпечної експлуатації електроустановок поліклініки. Обговорено питання підготовки поліклініки до роботи в осінньо-зимовий період.

Головний державний інспектор Меленюк Г.С. ознайомила працівників із змінами в трудовому законодавстві. Надала консультації працівникам щодо норм трудового законодавства, зокрема, гарантії забезпечення права громадян на працю, порядок укладення трудового договору, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток, порядок нарахування індексації грошових доходів, акцентувала увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.

5 полікл4 5 полікл3 5 полікл2 5 полікл1 5 полікл