У Львові проходить активна інформаційна кампанія з протидії розповсюдження коронавірусу

28 лютого 2020

Фахівці відділу гігієни та експертизи праці Головного управління Держпрці у Львівській області долучились до всеукраїнська інформаційної кампанія з протидії розповсюдження коронавірусної інфекції.

Впродовж двох днів у місті Львові  вже проведено понад  200 роз’яснювальних заходів з роботодавцями  та більше 410 із працівниками.  В основному це заклади харчування та торгівлі у центральній частині міста Львова.

Локацію вибрано не випадково, адже враховуючи те, що Львів є одним із туристичних центрів , саме тут постійно перебуває значна кількість туристів із різних країн та континентів.

Відтак, фахівці Головного управління роз’яснювали, як захиститись від коронавірусної інфекції, розповідали на які симптоми обов’язково слід  реагувати та як діяти у випадку виникнення підозр про зараження цим небезпечним вірусом.

Роботодавцям наголошували на важливості проведення профілактичних заходів. Зокрема, рекомендували забезпечити працівників необхідною кількістю миючих та антисептичних засобів для рук та захисних масок.  Щоденно проводити дезінфекцію обладнання та робочої зони. Також закликали бути уважними до стану здоров’я працівників, і при наявності таких симптомів, як підвищена температура, утруднене дихання одягнути працівнику маску та негайно направити у спеціалізований медзклад. Окрім цього, у приміщенні, де знаходився цей працівник, слід невідкладно провести повну дезінфекцію.

Під час проведення інформаційно-поререджувальних заходів фахівці Головного управління залишили пам’ятки, які рекомендували розмістити на видному місці з метою доведення інформації до більшої аудиторії громадян.