У нафтогазовидобувному управлінні «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» говорили про охорону праці

01 жовтня 2019

Днями  представники ГУ Держпраці у Львівській області провели низку семінарів  у нафтогазовидобувному управлінні «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки під час ведення робіт підвищеної небезпеки.

Зокрема превентивні заходи відбулися в апараті управління, цеху видобутку нафти і газу №№ 1, 2, 3 та цеху капітального та підземного ремонту свердловин.

Фахівці окреслили Правила безпеки в нафтогазодобувній промисловості України, Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, а саме: вимоги безпеки при експлуатації нафтових свердловин, вимоги безпеки при експлуатації резервуарних парків, вимоги безпеки під час проведення капітального ремонту свердловин.

Особлива увага присутніх була привернута до питань захисного заземлення та захисного відключення електроустановок, оформлення паспортів захисного відключення та протоколів захисних вимірювань. Розглянутий порядок проведення опосвідчення електроустановок і складання відповідних документів.

Також  учасники заходу розглянули питання  щодо отримання дозволу, декларації на роботи підвищеної небезпеки та машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки.

Окрім цього, представники  ГУ Держпраці поінформували  про стан виробничого травматизму на підприємствах нафтогазового комплексу області за поточний рік, проаналізували причини і правові наслідки нещасних випадків у цій сфері.