У ПрАТ «Стрітекс» відбувся семінар з безпечної експлуатації обладнання

28 листопада 2018

Днями головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці   провів  семінар-нараду з електротехнічними працівниками  ПрАТ «Стрітекс».  

ПрАТ «Стрітекс»  займається  пошиттям  робочого  одягу.

 Фахівець ГУ Держпраці  проаналізував  заходи  щодо  дотримання  безпечних  умов  праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування  електроустановок  та  їх  утримання  у  безпечному  технічному  стані. Він порушив питання контролю виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт в електроустановках напругою до 1000В.

Говорили також про організацію періодичних та профілактичних випробувань електрозахисних засобів, що застосовуються в електроустановках. Вказав керівникам та  спеціалістам, які безпосередньо організовують роботу, що вони зобов’язані  забезпечити виконання її відповідно до вимог  Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

 Окрім цього,  працівникам роз’яснили  гарантії прав на охорону праці відповідно до Закону України «Про  охорону  праці», акцентували  увагу  на  проведенні  навчання, інструктажів  та  перевірки  знань з  охорони  праці, детально обговорили причини  та  обставини  нещасних  випадків.