У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проведено превентивніий захід у ДП «Санаторій «Кришталевий палац» у м. Трускавець

07 лютого 2023
☀️ У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проведено превентивний захід у ДП «Санаторій «Кришталевий палац» у м. Трускавець
Інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці відвідали суб’єкт господарювання з метою наголосити на відповідальності в умовах війни, важливості підтримувати країну, один одного, не допускаючи зниження рівня захисту працівників та стабільності економіки.
❗️ Під час заходів роботодавцям роз’яснено зміни у трудовому законодавстві, попереджено про відповідальність, що передбачена законодавством за використання незадекларованої праці та наголошують працівникам про важливість офіційного оформлення трудових відносин.
🤝 Інспектори Держпраці надали консультації щодо актуальних змін в трудовому законодавстві та поінформовали про трудові права і соціальні гарантії, переваги офіційного працевлаштування.
📲 Більше інформації на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua