У ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» обговорили заходи безпеки при експлуатації об’єктів заправлення автотранспорту пальним

29 липня 2019

У ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ», яке здійснює свою діяльність у місті Львові, фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області провели семінар. Під час зустрічі обговорили питання підвищення рівня безпеки при експлуатації об’єктів заправлення автотранспорту пальним.

Фахівці Держпраці наголосили на посиленні відомчого нагляду за чітким дотриманням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та з безпечного виконання робіт. Також йшлося про необхідність розроблення додаткових організаційно-технічних заходів для зниження ризиків виникнення аварійних ситуацій і аварій та з метою профілактики виробничого травматизму.

Начальникам АЗС і АГЗС інспектори з охорони праці рекомендували дотримуватись самим і встановити жорсткий контроль за виконанням підлеглими вимог Закону України «Про охорону праці»:  «Кожен повинен дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства. Працівники зобов’язані знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва. Суворо дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку, а також виконувати лише роботу, яка передбачена виробничою інструкцією. Окрім цього під час виконання трудових обов’язків слід спостерігати за діями як інших працівників об’єкту, так і клієнтів чи працівників сторонніх організацій, рішуче зупиняти навіть найменші прояви порушень виробничої дисципліни чи установленого на підприємстві порядку» – зазначив представник Головного управління.

На об’єктах, що експлуатуються без відеоспостереження, персоналу рекомендовано ввести у практику щогодинний огляд території, резервуарного парку й устаткування на предмет виявлення сторонніх предметів.

Також начальників та операторів АГЗС, на яких здійснюється реалізація зрідженого вуглеводневого газу, закликали посилити контроль та не допускати заправку балонів для побутових потреб та таких, що зняті з автотранспортної техніки.