У ТзОВ “ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ“ проведено семінар

21 жовтня 2015

У ТзОВ “ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ“ проведено семінар – нараду для посадових осіб та керівників структурних підрозділів підприємства за участю участю головних державних інспекторів   відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Ольги Кокотко та Ігора Карпина на тему: “ Зменшення виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі,” а саме , ознайомлення з основним завданням Державною службою України з питань праці, гарантії прав на охорону праці, організація охорони праці на підприємстві, відповідальність за порушення законодавства України про охорону праці.

Ольга Кокотко проаналізувала заходи, які застосовуються на підприємстві під час виконання металообробних робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці. Особливу увагу звернуто на організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт. Головний державний інспектор відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці Ігор Карпин проаналізував заходи,   щодо дотримання безпечних умов праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування електроустановок та їх утримання у безпечному технічному стані. Також було акцентовано увагу на основні статті Закону України “ Про охорону праці “, проведенні навчання, інструктажів та перевірки знань з охорони праці та опрацюванно “Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. ”

ТзОВ “ ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ “ є одним із найпотужніших інвестиційних проектів концерну за останні роки та яскравим прикладом тісної економічної, інвестиційної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. 21 липня 2002 року відбулося урочисте відкриття пілотного проекту, своєрідного навчального центру, де, паралельно із спорудженням нового заводу, комплектуються перші зразки продукції і проводяться навчання фахівців з виготовлення бортових електромереж для провідних світових автовиробників. 15 серпня 2003 року тут офіційно розпочав свою роботу новозбудований завод з найсучаснішим устаткуванням, який стає яскравим прикладом європейських стандартів. На сьогоднішній день на підприємстві працює 6 тисяч 900 працівників.

Завод « ЛЕОНІ » надає сучасні та безпечні робочі місця, пільгові обіди, медичне страхування та безкоштовний доїзд до місця праці (підприємство має власний автопарк і              35 автобусів щодня здійснюють рейси по 29 визначених маршрутах і довозять працівників на завод). На заводі з високими європейськими стандартами знайшли можливість самореалізації і цікаву роботу мешканці Стрийщини, Дрогобиччини, Жидачівщини, Миколаївщини, Сколівщини, міст Борислава та Моршина. Підприємство забезпечує стабільну та своєчасну оплату праці, змогу постійно навчатися та підвищувати кваліфікацію за рахунок фірми, пропонуючи кращим працівникам навчання та стажування за кордоном.

Нові приміщення заводу облаштовані сучасним устаткуванням. Чисті та охайні робочі місця створюють приємну робочу атмосферу і дають змогу отримувати задоволення від роботи. ЛЕОНІ дотримується європейських принципів чесної і прозорої конкуренції, дбає про права працівників (охорона здоров’я, безпека праці, рівні можливості професійного зросту) і гарантує їм прозору не тіньову оплату праці з повним соціальним пакетом (оплачувані відпустки та лікарняні, пенсійне забезпечення).

цйу йц