У ТзОВ “Стрийський гравійний дробильно-сортувальний завод” проведено семінар з питань безпеки праці

27 травня 2021

З метою підвищення правової обізнаності та запобігання виробничому травматизму, у ТзОВ “Стрийський гравійний дробильно-сортувальний завод” проведено семінар з питань безпеки праці.

В межах заходу обговорено вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Особливу увагу приділено обов’язкам роботодавця та працівника, передбаченими Законом України “Про охорону праці”.
Окрім цього державний інспектор роз’яснив основні аспекти Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту. Наголошувалось, що засоби захисту мають відповідати вимогам Технічного регламенту, який затвердженого постановою КМУ від 27.08.2008 р № 761.

«Засоби індивідуального захисту повинні відповідати ступеню існуючих ризиків для життя та здоров’я працівників та не призводити до будь-якого збільшення рівня цього ризику. Обов’язково повинні  відповідати існуючим на робочому місці умовам та, після необхідного регулювання, підходити користувачеві», – відзначив державний інспектор Юрій Дячук.

Також з присутніми обговорено необхідність розробка та функціонування на підприємстві системи оцінки та управління ризиками. Роз’яснено відповідальність, яка на сьогодні передбачена за порушення вимог щодо охорони праці, промислової безпеки та гірничого законодавства.