У Жидачівському РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» фахівці ГУ Держпраці провели семінар-нараду

28 лютого 2018

Днями фахівці Головного управління Держпраці у Львівській провели  семінар-нараду з працівниками  Жидачівського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго». Підприємство займається  експлуатацією електричних мереж напругою 110/35/10 кВ.

Головний державний інспектор Ігор Карпин проаналізував  заходи щодо  дотримання  безпечних  умов  праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування  електроустановок  та  їх  утримання  у  безпечному  технічному  стані. Порушив питання контролю виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт в електроустановках напругою до та понад 1000В. Роз’яснив працівникам  гарантії прав на охорону праці відповідно до Закону України «Про  охорону  праці». Разом з тим він акцентував  увагу  на  проведенні  навчання, інструктажів  та  перевірки  знань з  охорони  праці, детально обговорив причини  та  обставини  нещасних  випадків.

Головний державний інспектор Марія Гучко ознайомила присутніх зі змінами в трудовому законодавстві, наголосила на відповідальності за порушення трудового законодавства та надала консультації працівникам щодо оплати праці.

Головний державний інспектор Ігор Дацій роз’яснив присутнім Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій», який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246.