Участь фахівців Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці в роботі комісії по прийманні в експлуатацію новозмонтованого обладнання дільниці підготовчих робіт на ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля»
20 січня 2023Участь фахівців Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці в роботі комісії по прийманні в експлуатацію новозмонтованого обладнання дільниці підготовчих робіт на ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
У ході проведення заходу фахівцями Держпраці проведено роз’яснювальну роботу з працівниками дільниці підготовчих робіт №3 щодо правил поведінки при проведенні робіт підвищеної небезпеки, при обслуговуванні обладнання підвищеної небезпеки та дотримання правил особистої і колективної безпеки, а також щодо дій підземних працівників в разі повного знеструмлення шахти. Наголошено присутнім працівникам на дотриманні правил особистої та колективної безпеки. Виявлено 15 порушень, більшість з яких безпосередньо загрожували життю та здоров’ю людини і внаслідок чого керівництву копальні було рекомендовано заборонити проведення підготовчої виробки 130 бортового штреку, окрім усунення виявлених порушень.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)