Упродовж 5 місяців видано 295 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів

18 червня 2018

За 5 місяців цього року відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці у Львівській області  видав 295 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів устатковання підвищеної небезпеки.

Також, зареєстровано 231 декларацію відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

За цей же період року відділ надав 186 послуг з реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, відмовлено в реєстраційних діях щодо 43 технологічних транспортних засобів.

Більшість відмов в наданні цієї послуги були спричинені неякісним прийняттям документів від суб’єктів господарювання адміністраторами Центру надання адміністративних послуг.

У сфері ринкового нагляду проведено 8 планових перевірки нехарчової продукції. Проводиться постійна інформаційна робота з розповсюджувачами нехарчової продукції та споживачами щодо вимог законодавства з державного ринкового нагляду та змін до нього. Зокрема працівниками сектору ринкового нагляду взято участь у 29 семінарах щодо висвітлення цього питання.

Значна частка роботи відділу в 2018 році припадає на розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо продовження строку дії раніше виданих дозволів. За 5 місяців поточного року розглянуто 194 заяви. По результатах розгляду продовжено 173 дозволи, відмовлено у продовженні  – 21.