Уряд прийняв рішення про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві

13 березня 2019

Уряд прийняв рішення про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Постанова розроблена на виконання Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та спрямовано на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві.

З 1 березня 2019 року затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат у розмірі 1,05 із урахуванням фінансових можливостей бюджету Фонду соціального страхування України.

Це дозволить провести перерахування та збільшити розмір щомісячних страхових виплат з 1 березня 2019 року більше ніж 208 тисячам потерпілих на виробництві та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого.

Для реалізації постанови у бюджеті Фонду соціального страхування України на 2019 рік передбачено кошти у сумі 298,3 млн. гривень.

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-pererahuvannya-rozmiru-shchomisyachnih-strahovih-viplat-poterpilim-vid-nesh