У Спецуправлінні по гасінню териконів та рекультивації земель проведено превентивний захід

29 січня 2018

Днями у відокремленому підрозділі «Спецуправління по гасінню териконів та рекультивації земель» ДП «Львіввугілля» за письмовим бажанням Спецуправління головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості Наталя Зла  провела з керівниками та  посадовими особами Спецуправління семінар – навчання.

В межах заходу  обговорили питання маркшейдерського забезпечення робіт з  формування та профілактики  від самозапалювання шахтних породних відвалів (териконів).

В ході семінар – наради присутні розглянули топографічні плани поверхонь та паспорти діючих породних відвалів шахт ДП «Львіввугілля» та ПАТ «Львівська вугільна компанія». 

Наталя Зла розповіла,  як правильно згідно нормативних вимог проводиться побудова механічної зони породних відвалів,  підрахунок вивезеної в породний відвал гірничої маси та як  формується щорічний паспорт породного відвалу. Особливу увагу вона звернула на безумовному дотриманні пожежобезпечних параметрів та технології формування породних відвалів.

Для довідки:

основною виробничою діяльністю Спецпідприємства  за допомогою спецтехніки є формування породних відвалів шахт ДП «Львіввугілля» та ПАТ «Львівська вугільна компанія» і профілактика їх самозапалюванню. Окрім цього,  спецпідприємство проводить відкачку всіх шахтних вод у спеціальні водовідстійники, ставки-накопичувачі шахтних вод.