Відкриття Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
06 листопада 2017У вівторок, 7 листопада 2017 р., Міністерство соціальної політики України, Державна служба України з питань праці та експерти Європейського Союзу (ЄС) і Міжнародної організації праці (МОП) відкриють спільний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Доповідачі презентують цілі проекту, поінформують про стан реформування системи інспекції праці та заходи, що вживаються з метою наближення національного законодавства з безпеки та гігієни праці до законодавства ЄС і конвенцій МОП.
Запрошуємо представників ЗМІ
Що? | Прес-конференція і відкриття проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
|
Де? | Президент-готель (Конференц-хол, Госпітальна, 12, Київ, Україна) |
Коли? | 7 листопада, 2017 р., 09:30 – 11:10 (реєстрація з 09:00) |
Учасники:
|
|
Представники ЗМІ зможуть поставити запитання після вітальних слів та представлення цілей проекту і ключових сфер підтримки (орієнтовно з 11:00 до 11:10).
Мови заходу: англійська та українська (буде забезпечений синхронний переклад).
Акредитація для преси: Андрій Фіголь, figol@ilo.org або за телефоном +38 097 803 64 23
Довідкова інформація:
Проект сприяє реалізації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 р., та її відповідних додатків, а також положень конвенцій МОП № 81 та № 129 про інспекцію праці, ратифікованих Україною у 2004 р.
В рамках Угоди про асоціацію надається підтримка в реалізації реформ, у тому числі політики зайнятості, ринку праці, соціального розвитку і захисту.
Конвенції МОП № 81 і 129 – стандарти, що визнані на міжнародному рівні та визначають повноваження і функції інспекцій праці. Вони відіграють ключову роль у забезпеченні повної, продуктивної та вільно обраної зайнятості, соціальної злагоди через соціальний діалог, забезпечення гідних умов праці за допомогою інструментів інспекції праці. Ці конвенції ратифіковані усіма державами-членами ЄС.
Передбачені заходи впроваджуються у співпраці з Міністерством соціальної політики і Державною службою з питань праці, аби досягти суттєвого покращення стану безпеки та гігієни праці, стандартів у сфері праці та додержання законодавства про працю.
Соціальні партнери, зважаючи на їх важливу роль, задіяні шляхом тристоронніх консультацій.