Відтепер декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці можна подати онлайн

23 липня 2019

З  липня  Головне управління Держпраці, як учасник пілотного проекту, надає адміністративну послугу з реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://my.gov.ua) для підприємств зареєстрованих у Львівській області.

Для цього керівник суб’єкта господарювання, маючи ЕЦП (електронний цифровий підпис), повинен зареєструватись в особистому кабінеті  Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Після підтвердження процедури реєстрації обрати опції: «Безпека та захист» – «Роботи підвищеної небезпеки» – «Реєстрація Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці» – «Замовити послугу».

В шаблоні декларації заповнити всі необхідні рядки, накласти електронний цифровий підпис та подати до Головного управління. Протягом  п’яти робочих днів з дня надходження Головне управління повідомить суб’єкта господарювання про результати розгляду декларації. Зареєстрована Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці оприлюднюється на вебсайті Управління в розділі «Діяльність» – «Адміністративні послуги» – «Реєстр Декларацій за 2019 рік».