Впродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 3-х нещасних випадків

12 лютого 2020

Впродовж 5-11 лютого резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб, на Львівщині не зафіксовано.

Разом з тим, у Головному управлінні Держпраці у Львівській області за цей період призначено 3 спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 07 лютого 2020 року нещасний випадок стався з продавцем продовольчих товарів магазину № 95 ТзОВ «Сільпо-Фуд» 1962 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, продавчиня о 7 год. 15 хв. прийшла на роботу. Під час переодягання у жіночій роздягальній у неї погіршився стан здоров”я – відняло мову та перекосило обличчя. Швидка медична допомога, яка прибула на виклик,  забрали потерпілу у лікарню, де жінка померла. Ймовірна причина смерті- інсульт.
  • 08 лютого 2020 року нещасний випадок стався з машиністом насосних установок ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» 1957 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, О 10 год. 20 хв. працівника виявили без ознак життя на прилеглій території насосної станції № 2. Медики, які прибули на виклик, констатували смерть чоловіка. Ймовірна причина – серцевий напад.
  • 09 лютого 2020 року нещасний випадок стався з електромеханіком з ремонту та обслуговування наркозно-дихальної апаратури КП «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» 1962 року народження. Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, о 10 год. 15 хв. електромеханіка виявили без ознак життя на порозі будівлі кисневого пункту лікарні. За попередніми висновками медиків, ймовірна причина смерті – природня.

Усі обставини та причини цих нещасних випадків з’ясують спеціально створені Головним управлінням Держпраці у Львівській області комісії.