Впродовж тижня у ГУ Держпраці розпочато спецрозслідування 3 нещасних випадків

27 березня 2019

Повідомляємо, що  резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб протягом звітного періоду станом на  27.03.2019 року  не було.

         Крім того, інформуємо, що протягом звітного періоду станом на 27.03.2019 року  призначено спеціальні розслідування нещасних випадків, а саме:

  • 22.03.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з майстром лісу Страдчівського НВЛ ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет».  Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, під час обідньої перерви майстер лісу  раптом знепритомнів. Лісничий, який знаходився поряд викликав швидку медичну допомогу. Лікарі  прибувши на місце події, констатували смерть потерпілого. Ймовірна причина смерті-природня.
  • 24.03.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з гірником очисного забою ПАТ «Шахта «Надія». Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, близько 2 год. 55 хв. при виконанні робіт по кріпленню сполучення лави № 220 з 220 конвеєрним штреком сталось раптове обрушення породи з покрівлі виробки, яка повністю завалила гірника очисного забою, внаслідок чого він загинув.
  • 25.03.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з  монтажником систем утеплення фасадів ТзОВ «Екобудінвест плюс». Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, під час виконання робіт з утеплення фасаду, монтажник систем утеплення фасадів, перебуваючи на риштуванні, впав з  висоти 12 метрів. Внаслідок чого він загинув.