«Виходь на світло!» для роботодавців та працівників сфери торгівлі, громадського харчування м. Самбір
24 серпня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
У рамках інформаційної кампанії інспектором Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про те, що тільки офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу та подальшої перемоги нашої України!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)