З Днем Державного Прапора!
23 серпня 2022Державний Прапор – символ свободи, єднання та слави нашої України. У двох кольорових смугах велична історія, почуття гордості за націю.
У всі часи державний прапор – священний. Повага до стягу є повагою до кожного українця, його коріння і традицій. Упевнена, що дивлячись на його полотнище, кожен відчуває гордість за свою Батьківщину.
У цей знаменний день бажаю нам мирного неба. Нехай прапор майорить у височині, ловлячи вітер тільки великих і переможних змін! Незламності духу, волелюбності та перемоги зі збереженням історичних атрибутів!
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
в.о. начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Оксана Єзерська