З нагоди Міжнародного дня охорони праці начальник відділу з питань безпеки праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці прийняв участь у семінарі на тему: «Безпека праці – право та обов’язок кожного», який проводився у ПрАТ «Рівнеобленерго».
29 квітня 2024![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Під час заходу було обговорено актуальні питання охорони праці в умовах воєнного стану, а також вимоги сьогодення до організації безпечого робочого місця.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t37/1/16/1f44c_1f3fc.png)