З працівниками ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля» обговорено вимоги щодо безпечної експлуатації локомотивів, обладнання підземних гаражів та зарядних камер
03 жовтня 2022![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Сьогодні, посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області проведено превентивний захід з метою технічної консультації на робочому місці для працівників дільниці шахтного транспорту виробничого підрозділу «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля».
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Посадовцями ГУ Держпраці у Львівській області проведено роз’яснювальну роботу з працівниками дільниці шахтного транспорту щодо правил поведінки при експлуатації гірничошахтного обладнання підземної гараж-зарядної та дотримання правил особистої та колективної безпеки.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
У превентивному заході взяли участь 16 працівників вугільного підприємства. Знання працівниками своїх посадових обов’язків при виникненні аварійних ситуацій – задовільні.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)