За підміну трудових відносин цивільно-правовим договором будівельну компанію оштрафовано на 111 690 гривень

16 лютого 2018

Інспектори ГУ Держпраці у Львівській області  провели  інспекційне відвідування ПП “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “БУД ЕЛЕКТРО МОНТАЖ”,  де 10.12.2017 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком. Випадок трапився з громадянином, який працював сторожем та  виконував роботи відповідно до цивільно-правового договору.

Під час  інспекційного відвідування  з’ясовано, що директором  ПП «Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» 01.11.2017 укладено цивільно- правовий договір з громадянином, який згідно договору, бере на себе зобов’язання виконувати обов’язки сторожа.

Проте фахівці ГУ Держпраці  встановили, що між працівником і роботодавцем були саме трудові відносини. Отже, на ПП «Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж»  допустили до роботи  сторожа без оформлення трудового договору (контракту) у порядку визначеному чинним законодавством.

Як результат, ГУ Держпраці у Львівській області   накладено штрафну санкцію  на ПП “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “БУД ЕЛЕКТРО МОНТАЖ”  у розмірі  сто одинадцять тисяч шістсот дев’яносто гривень.