За позовом ГУ Держпраці суд заборонив експлуатацію вантажних ліфтів, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників одного з підприємств

20 березня 2018

ГУ Держпраці у Львівській області провело перевірку Приватного акціонерного товариства «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації вантажних ліфтів (реєстр. № Л-410 по вул. Японська 7), (реєстр. № Л-3050, № Л-1414 по вул. С. Бандери 77), (реєстр. № Л-5575 по вул. Конюшинна 10)

В результаті проведеної перевірки були виявлені факти порушення вимог чинних нормативно – правових актів з охорони праці, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників ПАТ «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», які не були своєчасно усунені на момент проведення планової перевірки.

Відтак ГУ Держпраці у Львівській області звернулося до суду з проханням застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до Приватного акціонерного товариства «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», а саме, заборонити експлуатацію 4 вантажних ліфтів  до усунення порушень.

Значну частину порушень Товариством на момент розгляду справи, було усунено, а тому Львівський окружний адміністративний суд розглянувши справу за позовом ГУ Держпраці у Львівській області до ПАТ «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду та заборонив Товариству експлуатацію вантажних ліфтів реєстр. № Л-410 по вул. Японська 7; № Л-1414 по вул. С. Бандери 77, до усунення порушень.