За участі інспектора ГУ Держпраці на Дрогобиччині прийнято в експлуатацію  бурову установку 

16 березня 2018

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію бурової установки – 2500 ДГУ для буріння свердловини № 77 Летнянського газоконденсатного родовища змонтованою Стрийським відділенням бурових робіт філія БУ «Укрбургаз».

Участь в комісії представника Держпраці, для введення змонтованої бурової установки в роботу, здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання та за наявності укомплектованої бурової бригади.

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству.  До слова, до складу комісії увійшли представники виконавців робіт Стрийського ВБР, головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.        

Згідно висновку комісії бурова установка 2500 ДГУ для буріння свердловини № 77 Летнянського газоконденсатного родовища виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію та складено акт по введенню в експлуатацію.