Фахівці ГУ Держпраці консультували підприємців щодо безпеки праці працівників пекарень

16 березня 2018


12 та 14 березня головний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Юрій Джижула та завідуючий сектору праці та соціально – трудових відносин управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації  Леся Мединська провели превентивний захід у ФОП Легоцький І.М. та ФОП Лабунська А.В.

Захід організовано задля попередження виробничого травматизму і аварійних ситуацій на виробництві.

Представник ГУ Держпраці окреслив основні вимоги під час експлуатації виробничого обладнання, звернув увагу на необхідність проведення навчання з питань охорони праці для працівників, які залучені до робіт підвищеної небезпеки.

Інспектор наголосив, що при виготовленні хлібобулочних виробів необхідно дотримуватися вимог охорони праці та техніки безпеки, що містяться в Державних стандартах безпеки праці та діючих «Правилах техніки безпеки і виробничої санітарії для підприємств хлібопекарської і макаронної промисловості».

Також він зазначив, що аналіз виробничого травматизму показує, що в хлібопекарському виробництві найбільша кількість нещасних випадків спостерігається при експлуатації основного технологічного обладнання.

Завідуючий сектором з питань праці та соціально-трудових відносин наголосила,  що робота на багатьох виробничих об’єктах пов’язана з ризиком для життя і здоров’я.

Саме тому, завданням керівництва підприємства подбати про надійний захист працівників від різного роду небезпек. Існують певні норми, за якими повинні бути передбачені заходи безпеки для працівників. Згідно з цими нормами кожен співробітник повинен носити спеціальний захисний одяг і взуття, а також мати засоби індивідуального захисту відповідно до Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими  засобами індивідуального захисту.

На завершення заходу  були надані відповіді на запитання, які задавали працівники.