Зичу усім міцного здоров’я та якнайменше небезпек! – Ольга Вільхова

28 квітня 2020

Дорогі колеги! Шановні роботодавці та працівники!

Вже  традиційно 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній День охорони праці. Цього року він проходить під гаслом :«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

У цей час, коли весь світ об’єднується проти пандемії коронавірусної інфекції, кожен з нас зобов’язаний бути соціально свідомим, відповідальним та вжити усіх заходів аби зберегти життя та здоров’я своє, наших рідних, друзів, колег.

Зараз насправді нелегкий час для усіх: для тих, хто незважаючи на небезпеку щоденно зобов’язаний виходити на свої робочі місця, і тих, хто через карантин залишився без роботи. Для тих, хто щоденно зобов’язаний боротись із новими небезпечними викликами, аби захистити своїх працівників, та тих, хто зараз думає як не втратити улюбленої справи.

Тож бажаю усім Вам сил, розуміння, витримки та підтримки. Переконана, що разом нам вдасться побороти усі небезпеки та зберегти один одного. Зичу усім міцного здоров’я та якнайменше небезпек.

Також приносимо щиру подяку тим, хто зараз на передовій бореться  з небезпечним вірусом – нашим лікарям та усім працівникам медичної галузі. Щира подяка усім, хто забезпечує нам безпеку та комфорт.  Низький Вам уклін та шана!