Голова Держпраці взяв участь у круглому столі «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі-2020. COVID-19: небезпеки й ефективна протидія»

28 квітня 2020

Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь в онлайн-заході – круглому столі «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі-2020. COVID-19: небезпеки й ефективна протидія», який організовано журналом «Промислова безпека» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

У заході також взяли участь національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, менеджер проекту ЄС-МОП в Україні Антоніу Сантуш,  керівники служб, дирекцій промислової безпеки та охорони праці провідних промислових компаній України.

Під час круглого столу учасники обмінялися практичною інформацією щодо активної протидії поширенню COVID-19 та допомоги підприємствам у формуванні конкретних політик та протоколів.

Ігор Дегнера розповів про особливості державного нагляду та взаємодії з бізнесом в умовах карантинних обмежень, а також про роботу Служби, спрямовану на запобігання зараженню та поширення коронавірусної інфекції. Голова Служби підкреслив, що нині питання безпеки медичних працівників актуальне як ніколи.

Сергій Савчук виступив з доповіддю про зусилля МОП у протидії пандемії, окреслив спільні завдання держави, роботодавців та профспілок України.