28 лютого – останній день прийому робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей -2020» на Львівщині

11 лютого 2020

Головне управління Держпраці у Львівській області  повідомляє: роботи на конкурс «Охорона праці очима дітей 2020» для обрання переможця на Львівщині можна подати до Головного управління до 28 лютого 2020 року. Адреса: 79005, м. Львів, пл.. Міцкевича, 8, 7 поверх.

Умови участі у конкурсі:

  • Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 17 років.

  • Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
  • Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
  • Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Вимоги до малюнків:

  • На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
  • Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.
  • Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.
  • На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:
    назву роботи;

прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

сферу діяльності батьків;

назву навчального закладу;

 прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

За додатковою інформацією звертайтесь у сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції, тел..(032) 235-56-00.

З детальною інформацією про умови конкурсу, вимогами до робіт, критеріями їх оцінювання тощо можна ознайомитись у Положенні про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей»

Положення про конкурс

Інформаційно

Конкурс організовує і проводить ТзОВ «Редакція журналу «Охорона праці»  за підтримки Державної служби України з питань праці, Головних управлінь (Управлінь) Держпраці та інших підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держпраці (за згодою).