На шахті «Степова» відбулося засідання постійної комісії з охорони праці

30 вересня 2019

Сьогодні, 30 вересня, у приміщенні актового залу ВП «Шахта «Степова» відбулося чергове засідання постійної комісії з охорони праці.
Захід пройшов за участі в.о. директора шахти Миколи Клюка, головного державного інспектора відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимира Розалюка, начальників відділів та служб, начальників дільниць, їх заступників, помічників, механіків, гірничих майстрів, бригадирів, ланкових.
Володимир Розалюк поінформував про результати позапланових перевірок на відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, що проводилися ним упродовж вересня 2019 року. Інспектор вказав на задовільний стан підготовчої виробки 143 бортового штреку та підготовки до здачі в експлуатацію стрічкових конвеєрів на східному крилі шахти.
Також під час спуску в шахту для здійснення позапланової перевірки на приймально-відправному майданчику горизонту 550м інспектор виявив, що працівники шахти проводили посадку у вантажно-людську кліть у недозволеному місці для виїзду на поверхню, а саме позаду кліті, а не зі сторони підземного стволового, що категорично заборонено.

Відтак особливу увагу інспектор звернув на те, що з-поміж причин настання нещасних випадків є невиконання правил безпеки при посадці в кліть та незадовільний стан блокувальних пристроїв решіток, які унеможливлюють знаходження людей в небезпечних зонах.
На завершення доповідач провів роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки при посадці підземних працівників у вантажно-людську кліть для виїзду на поверхню та спускання в шахту.