«Виходь на світло!» за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»
22 серпня 2022![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f506.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Також, акцентовано увагу на ефективних методах застосування законодавства про працю під час дії воєнного стану в Україні, відповідно до ЗУ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану!» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин».
Повідомляємо, що за липень місяць 2022 року у результаті проведення інформаційних кампаній серед роботодавців – укладено 2 142 трудові договори з найманими працівниками (приріст легалізованих робочих місць до 11%). Вкотре, підтверджено ефективність діяльності ГУ Держпраці у Львівській області в частині здійснення превентивної роботи.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
у Facebook